Image Alt

Utrzymanie roślin w biurze

Utrzymanie roślin w biurze

Pielęgnacja i podlewanie roślin i kwiatów biurowych.

Nie każdy ma rękę do kwiatów. Serwis zieleni to gwarancja pięknego wyglądu biura przez cały rok. Serwis polega na doborze i cyklicznej pielęgnacji roślin w biurze klienta. W zależności od posiadanych kwiatów i roślin dobiera się częstotliwość wizyt bądź zakres prac. Bardzo wymagające rośliny będą wymagały stałej opieki, odpornym na biurowe warunki zamiokulkasom wystarczy wizyta raz w miesiącu.

Na czym polega serwis zieleni?

Serwis polega na doborze i cyklicznej pielęgnacji roślin w biurze klienta. W zależności od posiadanych kwiatów i roślin dobiera się częstotliwość wizyt, bądź zakres prac.

Bardzo wymagające rośliny będą wymagały stałej opieki, a odpornym na biurowe warunki zamiokulkasom i sansewieirom wystarczy wizyta raz w miesiącu. Serwis zapewnia opiekę i pielęgnację, jak również dba o wygląd roślin– zabiera chore i wątłe z biura, aby poprawić ich wygląd pod lampami do hodowli roślin a w ich miejsce zapewnia inne. W naszym serwisie oferujemy również systematyczne dokładanie roślin w biurze tak, aby zwiększać komfort pracy.

Dobry serwis będzie polegać również na cyklicznym rozsadzaniu, przesadzaniu roślin w większe donice, czy wymianie wyjałowionej ziemi.

Zapewniając sobie serwis zieleni mamy pewność, że biuro będzie wyglądać spójnie i schludnie. Nie wyobrażam sobie, aby w biurze klienta było milion rodzajów doniczek, każda z innego materiału, czy w innym kolorze. Zaczynając współpracę określamy docelowy wygląd biura tak, aby każde kolejne dołożenie roślin odbyło się spójnie z posiadanymi już dekoracjami.

Utrzymanie roślin zielonych w biurze, salonie czy restauracji.

Serwis dostarcza opieki i pielęgnacji, jak również dba o wygląd roślin– zabiera chore i wątłe z biura, aby poprawić ich wygląd pod lampami do hodowli roślin a w ich miejsce zapewnia inne. Przed podjeciem serwisu dokonujemy pielęgnacji i ewentualnej wymiany roślin i kwiatów w biurze aby serwis zacząc na zdrowych okazach.

Dobry serwis będzie polegać również na cyklicznym rozsadzaniu, przesadzaniu roślin w większe donice czy wymianie wyjałowionej ziemi.

Zapewniając sobie serwis zieleni mamy pewność, że biuro będzie wyglądać spójnie i schludnie. Nie wyobrażamy sobie aby w biurze klienta było milion rodzajów doniczek, każda z innego materiału czy w innym kolorze. Zaczynając współpracę określamy docelowy wygląd biura, tak aby każde kolejne dołożenie roślin odbyło się spójnie z posiadanymi już dekoracjami.

Bądż z niami na bieżąco na naszym profilu FB.