Image Alt

Zieleń w biurze

Otoczenie, w jakim pracujemy, jego przyjazny wygląda ma ogromny wpływ na efekt naszej pracy.

Przestrzeń, w jakiej żyjemy, pracujemy, robimy zakupy czy oczekujemy, wpływa na nasze zachowania i nastrój. Otoczenie pełne roślin zmniejsza napięcie i stres spowodowany wieloma bodźcami, na jakie codziennie jesteśmy narażeni: hałas, pośpiech, dezorientacja, zanieszczyszczenia.

Aranżacje zieleni

Zapewniamy kompleksową usługę florystyczną. Dostarczamy gotowe, posadzone rośliny do Państwa biura. Oferujemy też opiekę nad zielenią w biurach- serwis stały lub cykliczny.

Zajmujemy się szeroko pojętą aranżacją zieleni. Nie dostarczamy tylko roślin ale również tworzymy miejsce poprzez dobór donic i dekoracji. Tworzymy indywidualne regały i kwietniki.

Zielone ściany

Zieleń uspokaja, tak po prostu. Rozdrażnieni klienci, zestresowani petenci, osoby oczekujące na spotkanie czy rozmowę rekrutacyjną- to grupa, którą można powitać w swoim miejscu zielenią aby wprowadzić spokój w przyszłą interakcję.

Zielone ściany cieszą się ogromnym zainteresowaniem dużych firm w postaci ścian mchu preparowanego, żywych ogrodów wertykalnych z systemami nawadniającymi czy mobilnymi ścianami.

Alternatywą, przede wszystkim cenową do powyższych są żywe obrazy lub regały metalowe z donicami na kwiaty.

Zastanawiasz się co wybrać do swojej firmy?

Napisz do nas, z przyjemnością doradzimy!