Image Alt

Zieleń w biurze

Kwiaty i rosliny do biura. Otoczenie, w jakim pracujemy, jego przyjazny wygląda ma ogromny wpływ na efekt naszej pracy.

Przestrzeń, w jakiej żyjemy, pracujemy, robimy zakupy czy oczekujemy, wpływa na nasze zachowania i nastrój. Otoczenie pełne roślin zmniejsza napięcie i stres spowodowany wieloma bodźcami, na jakie codziennie jesteśmy narażeni: hałas, pośpiech, dezorientacja, zanieszczyszczenia.

Aranżacje zieleni, dostarczamy rośliny i kwiaty do biura. Projektujemy przestrzeń.

Zapewniamy kompleksową usługę florystyczną. Dostarczamy gotowe, posadzone kwiaty i rośliny do Państwa biura. Oferujemy też opiekę nad zielenią w biurach- serwis stały lub cykliczny.

Zajmujemy się szeroko pojętą aranżacją zieleni. Nie dostarczamy tylko roślin ale również tworzymy miejsce poprzez dobór donic i dekoracji. Tworzymy indywidualne regały i kwietniki.

Zielone biuro, rośliny do biura.

Zieleń uspokaja, tak po prostu. Rozdrażnieni klienci, zestresowani petenci, osoby oczekujące na spotkanie czy rozmowę rekrutacyjną- to grupa, którą można powitać zielenią już w recepcji, aby wprowadzić spokój w przyszłą interakcję.

Zapraszając nas do biura zyskujesz sojusznika w walce o estetykę miejsca połączoną z naturalnym dobrem- roślinami. Na spotkaniu proponujemy rozwiązania własne lub rynkowe, tak aby stworzyć jak najbardziej indywidualną i piękną przestrzeń.

Wykonujemy własne donice z płyty meblowej, donice z metalu, regały z donicami i kwietniki.

Zastanawiasz się co wybrać do swojej firmy?

Napisz do nas, z przyjemnością doradzimy!

     

     

    Please prove you are human by selecting the plane.