Image Alt

Sewis zieleni – to działa!

Sewis zieleni – to działa!

Utrzymanie zieleni w przestrzeniach biurowych wymaga coraz częściej opieki wyspecjalizowanej firmy. Biura i budynki idą w kierunku bycia zielonymi, eko, przyjaznymi dla użytkowników, stając się coraz częściej miejskimi dżunglami wewnątrz budynku! To super wiadomość, jednak opieka nad dużą ilością roślin wiąże się z dobraniem odpowiedniej firmy, która będzie potrafiła zadbać o rosliny aby cieszyły oczy wszytskich. Profesjonalna firma dobierze odpowiednie rośliny a podczas serwisu również środki ochrony roslin uzaleznione od gatunku i indywidualnych potrzeb każdej rośliny. Na rozwój i piękny wygląd zieleni biurowej może mieć wpływ wiele czynników tj. temperatura i wilgotność powietrza, a nawet regularne czyszczenie liści.

W dzisiejszym wpisie o tym jak Flore Studio potrafi w te kwiatki! Bo nasze realizacje i serwis to efekt na długie lata!

Rośliny mają mnóstwo zalet jako dekoracja biura! w tym udowodnioną naukowo poprawę samopoczucia osób, które w takim biurze przebywają. W zielonym otoczeniu bujnej roślinności pracownikom łatwiej jest się skupić, zedukują stres, a kreatywność zostaje pobudzona. To wszystko dziekizbliżeniu do natury, która od zarania ludzkości nam towarzyszy, żywi, leczy, uspokaja!

Rosliny z reguły wolą rosnąć w dobrych warunkach, owiewane przez wiatr, podlewane miękką woda z deszczu. Nie jest łatwo zaspokoić te wymagania w biurowcu, gdzie nie pada bezpośrednie słońce a liści nie wzrusza powiew powietrza. Żeby cieszyć się zielenią w biurowych wnętrzach, potrzeba wiedzy i umiejętności aby w warunkach wzglęnie niekorzystnych dla roslin pozwolić im się rozwijać. Każda roślina wymaga regularnej pielęgnacji osoby, która zastosuje właściwe dla danych gatunków środki, dbając o zdrowy rozwój zielni biurowe.

Taka osobą są nasze serwisantki! Z przyjemnościa przedstawiamy Państwu jak sprawdza się nasz serwis zieleni w biurach.

Na pierwszy rzut (wpis) idzie nasz zawodnik klasy premium – Kaja i jej efekty prac. Przedstawiamy Państwu efekty pracy po 2 latach od nasadzenia:

Wygląda dobrze? A jakże! Rośliny wylewają się z donic, a jak powiedziała ostatnio Kaja: „zrobiłaś zdjęcie jak już obcięłam pędy! jeszcze tydzien temu było bujniej, było zrobić zdjęcie wtedy!” Ha! Jest się czym chwalić!

Idąc za ciosem, pokażemy starsze nasadzenia i efekty po 4 i 5 latach regularnego serwisu zieleni. Proszę bardzo:

Flore Studio to profesjonalizm i wspólpraca na najwyższym poziomie. Szanujemy naszych klientów dając z siebie 100% i dbając o zielen tak aby cieszyła swoim widokiem długie lata. Miarą dobrej firmy nie jest ilość nowych realizacji a ich stan po kilka latach! Dlatego, nieskromnie dodamy, klienci są z nami od początku istnienia naszej firmy i wciaż chcą z nami wspołpracować!

Zapraszamy na do zapoznania się z innymi wspisami na blogu dotyczącycmi prac serwisu zieleni oraz naszym profilem facebook, gdzie wrzucamy firmowe nowości.