Image Alt

Twoje nowe biuro- wnętrza

Przenosisz biuro w nowe miejsce? potrzeba Ci również nowego wyglądu!

Proces relokacji biura w nowe miejsce to czasochłonne zajęcie, warto mieć kogoś kto może wyręczyć Cię w tym zadaniu. Przejście przez mozolny proces umów i wycen może wykończyć a to dopiero początek! Stworzenie planu aranżacji wnętrza, planu budowlanego, omawianie każdego szczegółu z wykonawcą prac, czy podwykonawcami to nie lada wyzwanie. Proces relokacji może trwać dobre kilka miesięcy, to zabiera Twój cenny czas!

“Paulina prowadziła dla nas relokację biura od samego początku- od zaplanowania całego procesu, wycen, pracy z architektem i kierownictwem budowy, po nadzór prac i aranżację całej przestrzeni. Jesteśmy zadowoleni z zaangażowania i współpracy. Projekt był bardzo złożony i pomimo trudności udało się nam wprowadzić na czas i w zaplanowanym budżecie. ” – Krzysztof – Miquido sp. z o.o. sp. k.

Z naszymi partnerami z przyjemnością pomożemy Ci urządzić się w nowym miejscu. Oferujemy kompleksową usługę relokacji biura i opiekę nad wykonywanymi pracami. Razem przechodzimy przez proces, tworzymy nowy wizerunek. Współpracujemy z architektem wnętrz, firmami projektowania i montowania tapet, stolarzami, firmami meblarskimi. Masz pełną kontrolę kosztów i postępów prac.

Zastanawiasz się co wybrać do swojej firmy?

Napisz do nas, z przyjemnością doradzimy!