Image Alt

Flore Studio – rośliny do Twojego biura w Krakowie i Wrocławiu

Flore Studio – rośliny do Twojego biura w Krakowie i Wrocławiu

Czy wiesz, że zieleń to jedyny kolor nie męczący wzroku?
Jest to tym bardziej interesujący fakt dla firm, których pracownicy biurowi spędzają ponad 6 godzin przed komputerem a ich wzrok narażony jest na nadmierny wysiłek. Warto zwiększać możliwości oderwania wzroku od monitora, wyciszenia myśli pracowników. Zieleń w biurze poprawia jakość powietrza, odpręża i uspokaja. To chyba wiele jak na tak małą roślinkę?:)

O nas i o roślinach

Dwie Pauliny- Kraków i Wrocław

Zapraszamy Cię do naszego świata zieleni- Flore studio. Działamy w Krakowie i Wrocławiu a zajmujemy się aranżacją i serwisem zieleni we wnętrzach. Zazieleniamy i dekorujemy biura, ulepszając miejsce i atmosferę pracy.
Dla nas prywatnie Flore studio jest potrzebą powrotu do natury.
Przyroda, która zawsze nas otaczała jest spychana do poziomu małej rośliny w doniczce w ciemnym kącie. Flore ma być połączeniem, powtórnym połączeniem człowieka z przyrodą. Wierzymy, że natura to samo dobro, które promieniuje na nas wszystkich wokół. Chcemy wpuścić tę dobroć w biura, aby czynić małe, codzienne cuda w ludzkim życiu.

Nasza filozofia

Według teorii biofilii Edwarda Wilsona darzymy rośliny naturalną sympatią. Jesteśmy bardziej zrelaksowani i dobrze czujemy się w otoczeniu przyrody. Dlatego na niedzielny spacer czy na chwilę wyciszenia wybieramy parki i lasy! Obecność roślin redukuje napięcie, w jakim żyją mieszkańcy dużych miast. Ciągły hałas, wszechobecny pośpiech i natłok bodźców, pośpiech i zanieczyszczenie powietrza źle wpływa na zdrowie zarówno psychiczne, jak i fizyczne. Zielona oaza, taki skondensowany las w miejscu oczekiwania może wnieść wiele pozytywnych emocji w nasz dzień.

Poznajmy się!

Flore zrodziło się z potrzeby tworzenia. Z jednej strony to potrzeba tworzenia czegoś fizycznie, czerpania radości z wykonanej pracy własnymi rękoma. Z drugiej -potrzeby klientów, dbania o atmosferę w biurach, ulepszaniu, poczuciu, że w biurze można czuć się dobrze a nie tylko pracować! Flore to też moja prywatna potrzeba niezależności, tworzenia czegoś od początku, co świetnie wpisuje się w mój charakter.

Paulina Szczepkowska – założycielka Flore Studio

W dniu kiedy otworzyłam Flore postawiłam sobie jeden cel – aby nie gonić za zleceniami a tworzyć RELACJE.

Chciałam aby klienci wracali do mnie zadowoleni po więcej lub po nowe.

Jak to robię?

W ramach tej idei każde zlecenie traktuję, jako całkowicie indywidualne. Staram się aby każde biuro było inne i proponowane rozwiązania były zaaranżowane pod styl i atmosferę danej firmy. Proponuję rozwiązania niestandardowe, tworzone na zlecenie i pilnuję ich realizacji. 

Szanuję czas klientów i terminowość to mój priorytet.  Kiedy biuro ma być zaaranżowane w środę, bo w piątek ma otwarcie, to tak będzie! nawet jeśli po doniczki trzeba jechać do Sosnowca a transport odmówił posłuszeństwa (nie żartuję, tak wyglądało nasze ostatnie zlecenie 😉

Biorę odpowiedzialność za to co robię! 
Na przywiezione aranżacje daję gwarancję do miesiąca czasu a rośliny, które źle czują się w nowym domu wymieniamy bez zwłoki.

Odpowiadam na pytania klientów (nawet jeśli nie chodzi o kwiatki;), bo wiem, że nie każde biuro chce i może mieć stałą opiekę nad roślinami. Chcę aby klienci wiedzieli, że mogą na mnie liczyć.

Doradzam klientom rozwiązania w zakresie aranżacji przestrzeni i ergonomii pracy.

Jestem fair i swoim podwykonawcą płacę termowo.

Wierzę w uczciwy biznes, nastawiony na współpracę a nie tylko zysk. Dzięki tej filozofii mam dziś klientów, którzy są zadowoleni, wracają do mnie i wiedzą, że zawsze mogą na mnie liczyć. 💚

Zapraszam Cię do współpracy! Poznajmy się:)